Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ngroba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Ngroba është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Maj 2007, Ngroba marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Vetem Syte E Tu". Në Maj 2008, Ngroba marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Dallëndyshe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Linda Halimi

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Asgje Sikur Dielli

Grupi Aida

Votra

Lindja

Shook

Bon Bon Band

Djemt E Drinit

TNT

ParadoX

Qelbanix

Tags: Ngroba, Ngroba, Linda Halimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet