Më mbaj mend (për 1 muaj)

Night Rappers

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Night Rappers është një grup artistësh i njohur. Arian Agushi (Gold AG) eshte nje nga dy anetaret e grupit "Night Rappers". Ai ka kaluar 10 vjet të fëmijërisë në Preshevë, pra në vendlindjen e babait, gjyshit, stërgjyshit e tij. Ka jetuar dhe është rritur si çdo fëmijë tjetër shqiptar i asaj ane. Babai i tij vdiq kur i kishte 6 vjet dhe që atëherë e deri tash jeton me nënën e tij, të cilën e ka gjënë më të shtrenjtë në botë. Arian Agushi i njohur si Gold AG karierën e tij e filloi si 13 vjeqar,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥Pa Koment !!! (2003)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Omerta

3-Eks

Foleja

Orient Express

Urbanstyle

Team-Ox

Kadencat

West Clan Records

Thugs Way

Ngs

Tags: Night Rappers, Nightrappers, Gold Ag


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet