Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Niil-B

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  6.9 / Votuan:  104
 • Emri i Vërtetë:
 • Pllumb Morina
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Niil-B është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Pllumb Morina nihet si Niil-b, kengetari i njohur eshte pjestar ne grupin hip-hop "Double-G". Ai ne fillim ishte antar i The Canibalz, por kaloi ne familjen e madhe Double G bashke me shokun e ti OverLord. Më datë 3 Korrik 2013, Diagnose publikojnë videoklipin "Original", në bashkëpunim me Niil-B & Overlord. Më datë 13 Shtator 2013, D.U.D.A. publikojnë videoklipin "Gangland City", në bashkëpunim me Niil-B, Ibi, Zeeroman & Overlord. Teksti u...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

12 🔥🔥

Anëtar i labelit

Cannibalz

Anëtar i labelit

Double G Army

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alidema

Real Mc

Tensioni G

Tiki

Elinel

Bonsaton

Cyclone

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Gent Fatali

Lil' Liri


Tags: Niil-B, Nil-B, Niil B, Pllumb Morina

Niil-B në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet