Më mbaj mend (për 1 muaj)


Niil-B - Magjistara

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Magjistara".
3. Video është e këngës "Magjistara", por nuk këndohet nga Niil-B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Niil-B - Magjistara  (Feat. Jetmir)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

01/07/2018

2018-07-01T15:31:06+00:00[REF.:]
In this bi**h thirna magjistara
qetu n’mahall tu hargju dollara
femren e kom sikur n’pralla
ma e bukur se borbardha

[Niil B:]
Kur qes kang t’re ata treten
reperat po hin n’tekste t’mia me lyp veten
kapen si akulli me guh kur preken
hajde ta ftohfi pak jeten

gjithmon per arsyje t’njejt em’urrejn mu
veq pse jom i drejt edhe n’rap jom krejt tru
ata krejt jon bo kunder mu
amo veq ti babe nuk em ke harru

rram pam pam pe njoh pi permasit
pi ja njoh kur pi dridh pi bassit
ja kom pa pi poshtit e pi naltit
ajo sillet n’temin e ti lun prej inatit

[REF.:]
In this bi**h thirna magjistara
qetu n’mahall tu hargju dollara
femren e kom sikur n’pralla
ma e bukur se borbardha

verse 2 JETMIR

edhe kur pom shajn mu se mar personale
se ma shum um dojn mu kurgjo personale
gabimi o te ti qe u nale
un jom rruges per maje

uu ikom shti stilin me ndrru
a nashta kom gabu nuk e di jom tu menu
baby ti qa po thu
edhe ti je me mu

ring ring telefoni kerset
ajo mthirr se po don apet
ajo mthirr nuk pi rrihet vet
ajo mthirr se jom andrra e vet

[REF.:]
In this bi**h thirna magjistara
qetu n’mahall tu hargju dollara
femren e kom sikur n’pralla
ma e bukur se borbardha

[JETMIR:]
Dolla kado qe po shkoj veq Dolla
rrugen e du kejt me Dolla
Dolla trasha edhe t holla po Dolla

Dolla kado qe po shkoj veq Dolla
rrugen e du kejt me Dolla
Dolla trasha edhe t holla po Dolla

[REF.:]
In this bi**h thirna magjistara
qetu n’mahall tu hargju dollara
femren e kom sikur n’pralla
ma e bukur se borbardha


Më Shumë Këngë Nga Niil-B:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet