A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Niil-B - Nili


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/09/2019

2019-09-02T17:48:03


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Nili" kënduar nga Niil-B.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Nili".
Videoklipi nga Niil-B i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019