Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Niketa Grembi

Nuk ka akoma asnjë votë

Niketa Grembi është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

E Magjistruara

Drita Porocani

Anila Dahriu

Gjenifer Drizi

Alketa Stefania Caca

Edona Rudaku

Ditaa

Kristjana

Valbona Hani

Liliana Shkodrani Bici

Tags: Niketa Grembi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet