Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikey

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Besnik Rexhepi
BIOGRAFIA: Nikey është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 19 Mars 2021, Nikey publikon videoklipin "N'damar". Teksti i këngës u shkrua nga Nikey. Më datë 20 Nëntor 2021, Nikey publikon videoklipin "Djemt E Babes". Teksti i këngës u shkrua nga Nikey....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Nikey, Besnik Rexhepi

Komente 0