A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nikisha Reyes-Pile

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Nikisha Reyes-Pile është një këngëtare e huaj e njohur. New Start is Nikisha’s first official step into the world of Singer Songwriters outside of the Caribbean genres. Nikisha Reyes is UK Singer best known for her haunting, soulful vocals on a track titled “So Cold” written by Ben Cocks of Atmosphere music. The song is published by Universal Music Publishing, and has been used in various mainstream programs, around the world, including “The Good wives” Tv series, and Australian movie “The Griffin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Floricienta

Esra Kahraman

Teodora

Vicky Chase

Klara Jazbec

Lorena Rojas

Emina Sandal

Yohanna

Valerie Morales

Ana Isabelle


Tags: Nikisha Reyes-Pile, Nikisha Reyes, Nikisha Reyes Pile

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019