Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  221
 • Vendlindja:
 • Skenderaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Nikka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo ishte pjesë e grupit "OnRecords" dhe u be e njohur me këngën "Njeri", në bashkëpunim me raperin Getinjo. Kënga u bë HIT dhe mori mbi 4 milion views. Më datë 15 Mars 2017, Nikka publikon videoklipin "Boll Mo". Më datë 22 Korrik 2017, Nikka publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Fuego. Pas kësaj kënge, ajo kaloi nga On Records tek kompania e Bleros MishMash Entertainment. Më datë 8 Tetor 2017, Alex publikon videoklipin "Ktheh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtare e labelit

Mishmash Entertainment

Ish-Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (10)

4
4
2
11
2
6
5
1
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Fiorela Sahiti

Nazmije Selimi

Nita Latifi

Bleta Brovina

Shkenda Dubova

Elita Rudi

Kallashi

Marigona Jelliqi

Njomza Vitia

Suanita

Tags: Nikka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet