Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Nikol është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Më datë 2 Shtator 2019, Nikol & Unruly Ap publikojnë videoklipin "Nxeh". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, ndërsa teksti u shkrua nga Nikol, Edlir Begolli & Unruly AP. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Amnela

DarJa

Diellza Dedushi

Eir

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Arjeta Krasniqi

Jona

Diola

Tags: Nikol, Zigzag


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet