Nikoleta Kabuci
Nikoleta Kabuci

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja
  • Vlorë
  • Jeton në
  • Shqipëri

Biografia

BIOGRAFIA: Nikoleta Kabuci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore vlonjate. Më datë 30 Tetor 2021, Nikoleta Kabuci publikon videoklipin "Jam E Vogëlo". Muzika e këngës u punua nga Bledi Telha, teksti u shkrua nga Vani Rushiti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0