Nikoleta Mulliri
Nikoleta Mulliri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Nikoleta Mulliri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 25 Maj 2022, Nikoleta Mulliri publikon videoklipin "Hënë Moj". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Nikoleta Mulliri. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT. Më datë 28 Gusht 2022, Nikoleta Mulliri publikon videoklipin "Vajza Devolleshe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0