A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nikolin Perpali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Nikolin Perpali është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 2 Prill 2013, Nikolin Perpali publikon videoklipin "Lypsari Bukurise". Më datë 3 Gusht 2013, Nikolin Perpali publikon videoklipin "Nikaj Merturi". Më datë 17 Shkurt 2017, Nikolin Perpali publikon videoklipin "Kulla E Gurbetqarit". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, teksti u shkrua nga Fran Kodra. Më datë 6 Dhjetor 2018, Nikolin Perpali publikon videoklipin "Këngë Për Ali Haken". Më datë 4 Mars 2019, Nikolin Perpali publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nazmi Sejfullahu

Mexhait Ramadani

Ardian Isufi

Nazim Dulatahu

Krenar Vehebiu

Shaban Baksi

Ekrem Bashota

Mirash Bardheci

Isa Gashi

Mentor Mushkolaj


Tags: Nikolin Perpali

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019