Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Niku
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Këndon kryesisht: hip-hop

Niku është këngëtar i njohur. Në Prill 2006, Anjeza Branka & Niku marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ngadale".

Më datë 23 Gusht 2019, Anjeza Branka publikon videoklipin "Wie Vodka", në bashkëpunim me Nikun. Teksti i këngës u shkrua nga Endrit Mumajesi & Niku.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Ish-Anëtar i grupit

2die4


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet