Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nimon Mushkolaj - Jam Një Djalë Nga Dukagjini Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jam nje djal prej Dukagjini
Rrit n'fflad bjeshke, rrit buz drini

2x
Rrit mes burrash neper oda
plisin t'paq, ma bardh se bora
zemren prush ma ban kosova

2x
E dua Kosoven hej zjarri po me djeg
asgja ne ket bote hej mallin nuk ma hjek
tretu zemer tretu hej tretu ne merigim
kosove kosove kosove djep i shpirtit tim

Jam nje djal prej Dukagjini
Rrit n'fflad bjeshke, rrit buz drini

2x
Rrit mes burrash neper oda
plisin t'paq, ma bardh se bora
zemren prush ma ban kosova

2x
E dua Kosoven hej zjarri po me djeg
asgja ne ket bote hej mallin nuk ma hjek
tretu zemer tretu hej tretu ne merigim
kosove kosove kosove djep i shpirtit timNuk kemi video për këtë këngë.
Nimon Mushkolaj - Jam Një Djalë Nga Dukagjini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Një Djalë Nga Dukagjini".
3. Video është e këngës "Jam Një Djalë Nga Dukagjini", por nuk këndohet nga Nimon Mushkolaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nimon Mushkolaj:


Komente 0