A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nimet Leka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Vrake (Shkoder) 
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Nimet Leka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare dhe popullore shkodrane. Kenga e pare e Nimet Lekes ishte "Vajze Shkodrane" Më datë 3 Gusht 2007, Nimet Leka publikon videoklipin "Ti Me Ben Xheloz"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Thoma Mahilaj

Rifat Mulaj

Ferdinant Bjanku

Xhavit Dedej

Bujar Cici

Hysni Alushi

Leonard Bombaj

Gjeto Luca

Ardian Trebicka

Alush Hamiti


Tags: Nimet Leka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019