Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nimet Sulkaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Nimet Sulkaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edmond Grembi

Marjus Ahmetaj

Landi Brahushi

Kastriot Adushi

Ylli Alushaj

Gramoz Tomorri

Tomorr Biba

Ledio Arapaj

Avni Lushka

Aleks Micka

Tags: Nimet Sulkaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet