Nimi Bytyqi
Nimi Bytyqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Ngadhnjim Bytyqi:
  • Vendlindja:
  • Frankfurt Gjermani
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani Gjermani

Biografia

BIOGRAFIA: Nimi Bytyqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 30 Shtator 2022, Nimi Bytyqi publikon videoklipin "Boll Me Rrena". Teksti i këngës u përgatit nga Rilind Alimani, teksa për arranzhimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi). Më datë 16 Mars 2023, Nimi Bytyqi publikon videoklipin "A Je Singell"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0