Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nisret Krasniqi - Zotit Lutju Dhe Beso Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zotit lutju dhe beso
Rruges ti mos iu largo
Përveq tij tjetër nuk ka
La ilahe illallah

Përveq tij tjeter nuk ka
La ilahe illallah

Zoti i dashur ty të madhërojmë
Me namaz te adhurojmë
Ti je 1 tjetër nuk ka
La ilahe illallah

Ti je 1 tjetër nuk ka
La ilahe illallah

Nese vlla ti shpetim don
Jeto ti si Musliman
Ndash Xhenetin për me pa
La ilahe illallah

Ndash xhenetin për me paa
La ilahe illallah
Nisret Krasniqi
Publikimi: 30/12/2020
Mix & Mastering: Amr Humam Akkad


Nisret Krasniqi - Zotit Lutju Dhe Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zotit Lutju Dhe Beso".
3. Video është e këngës "Zotit Lutju Dhe Beso", por nuk këndohet nga Nisret Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nisret Krasniqi:


Komente 0