Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nita Bahtiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Nita Bahtiri është një këngëtare e njohur. Nita Bahtiri eshte nje pianiste shqiptare nga Kosova. Skena e pare qe ka shkelur Nita Bahtiri ka qene ajo e “The Voice of Albania”, nje konkurente mjaft e forte ku shpalosi vlerat e saj vokale dhe arriti deri ne netet e fundit te Show-t me trajner Elton Deden. Nita Bahtiri ka mbaruar shkollen e muzikes "Prenkë Jakova" dhe ka vazhduar studimet ne Akademine e Arteve ne Universitetin e Prishtines. Ajo u prezantua ne "The Voice of Albania" ne moshen ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Besiana Shkodra

Liridona Spahiu

Dorentina Berishaj

Viona Shabani

Dorina Xerxa

Shqipdona Behluli

Lady Cherry

Elbenita Kajtazi

Arbëresha Hajdari

Edona Vatoci


Tags: Nita Bahtiri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet