Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nita Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  95
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Nita Latifi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo eshte nje interpretuese shume e mire e muzikes live. Ajo ka perfunduar gjimnazin "Sami Frasheri" ne Prishtinë. Eshte pjese e nje bendi muzikor me te cilin performon live. I pelqen shume aktrimi. Per momentin ajo vazhdon studimet ne Universitetin e Prishtines, ne Fakultetin Fiziologjik. Në vitin 2009, Nita Latifi ishte finaliste në Star Academy Albania 4. Në Maj 2012, Nita Latifi merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Merre Ose Leje", ku pa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Finaliste në

Star Academy Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fiorela Sahiti

Nazmije Selimi

Edita Sopjani

Kallashi

Nikka

Shkenda Dubova

Elita Rudi

Tringa Rexhepi

Marigona Jelliqi

Festina Mejzini


Tags: Nita Latifi

Nita Latifi në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet