A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Age:
  • 24
BIOGRAFIA: Niti is a singer. Reperi kosovar Niti apo Edonit Shkodra lindi ne qershor te vitit 1995. Muzika ishte ne zemren e tij qysh kur ishte 5 vjec,me kalimin e kohes dhe me hapa pak sa me te shpejte Niti u be nje kengetar i njohur ne Gjilan dhe ne Kosove ne pergjithsi. Kenget e tij siq jane, E kallim me kete bit qe eshte nje kenge me bashkepunim me reperin gjilanas Gimzi kenge kjo mjafte e pelqyer nga publiku. Viti 2010 Nitit i solli mjafte suksese ne karrieren e tij mu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Poku

Ilsi Ademi

Addi Pllana

Katilirrebel

E-Mc Intro

Ardy

Arjan Lekaj

Leon Zaskoku

Kasamo

Ardit Tafarshiku


Tags: Niti, Nitti, Edonit Shkodra

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019