A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Niti-Bronx

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  17
  • Origin:
  • Mitrovice 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Niti-Bronx is a popular singer and songwriter. Niti-Bronx eshte nje talent i ri i cili ka lindur dhe jeton ne Mitrovice. Shkoi ne Gjimnazin Frang Bardhi dhe mendohet se eshte antar i grupit T.B.A pasi ka paralajmruar nje bashkepunim me Antarin e T.B.A Buja. Nitti po ashtu ka shume kenge te tjera qe i dedikohen Mitrovices. Nitti njihet si nje Ultras i flakte i Tifozerise Torcida ne Mitrovice, te ciles i kushtoi edhe kengen "Green City". Më datë 28 Nëntor 2014, Niti-Bronx publikon videoklipi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Muaad

Ajet Sinani

Morris

Shkelqim Kosova

Albert Zhubi

Krayzie Xia

Met Sadiku

Fugaa

Demush Malaj

Trim Jakupi


Tags: Niti-Bronx, Niti Bronx, Nit-Bronx, Nit Niti, Nitti, Nitti Bronx

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019