Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niti-bronx - Ne Arkivol Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

e menoj per ni sen para se pergjithmon me pushu
a e lo naj kon keq, a kan naj kush per mu
nese ty t`sho tu u merzit, nese t`sho lot tu qit
munona lot me ti fshi, se e di ku me t`pa ni dit
e di qe se ke prit, e di qe keni mu prek
amo mos t`jau nin se teton kena me dek
a po thu shkoj i ri? zemer pa dashni
as ni sen se marr me veti, perpos qita dhe permi
e une u nisa per at bot, engjujt jon tum shoqru
kqyre fotografin nese t`merr malli per mu
kom dashni per shoqni qe deri n`fund nejten me mu
kom dashni edhe per ata qe si era shpejt kan ndrru
e per ty nona jem e di qe po t`dhem
po t`lutet me ja bo hallal ky djali jot problem
e di jeta ska replay ti mas saj gjith ngan
e ky o fundi jem, fshimi shkronjat n`ekran


Ky tekst u dërgua nga Sh`r


Nuk kemi video për këtë këngë.


Niti-Bronx
Publikimi: 22/05/2014


Niti-bronx - Ne Arkivol
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Arkivol".
3. Video është e këngës "Ne Arkivol", por nuk këndohet nga Niti-bronx.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Niti-Bronx:


Komente 0