A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Njomza Kallaba

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  23
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Age:
  • 37
BIOGRAFIA: Njomza Kallaba is a popular singer of Pop music. Kreu shkollën fillore e të mesme të muzikes në degen piano dhe kanto solokëndim. U diplomua në fakultetin e Komunikimit Masiv Gazetaresk si dhe në Akademinë e Muzikës. Në Maj 2009, Njomza Kallaba merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Mos Mu Lut Neno". Ketu ajo u promovua për herë të parë me këngë të Armend Rexhepagiqit, Darko DImitrov dhe Aida Barakut. Në Nëntor 2009, Njomza Kallaba merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Ndal", ku u shperb...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Monika Salihu

Mjellma Berisha

Shota Baraliu

Dafina Dauti

Teuta Kurti

Fjolla Morina

Nora Muqaj

Adelina Thaçi

Shkenda Dubova

Jehona Sopi


Tags: Njomza Kallaba, Njomeza Kallaba

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019