Më mbaj mend (për 1 muaj)

Njomza Kallaba - Rren Per Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Ren per mua....................
Eja se ti ske mbet ashtu si flet gjitnje te dua,zemer eja gjej nje fole tjeter ne zemer ti per mua,
me ndjej me ironi se dota ruaj epshin per ty,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ref.
Pun per mua a do te dua per ty njejt se une po vuaj,do ti flas zemres tash per tjeter dashuri amore............
Eja kame nje deshire me nje qellim se prap te dua,
zemer zemer nese sme do nuk du te flasesh ti per mua.........
me ndjej me ironi se do ta ruaj epshin per ty,,,,,,,,,,,,

Ref...
Pun per mua a do te vuaj per ty njejt se un po vuaj do ti flas zemres tash per tjeter dashuri amore.2/


Ky tekst u dërgua nga Fatoni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Njomza Kallaba - Rren Per Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rren Per Mua".
3. Video është e këngës "Rren Per Mua", por nuk këndohet nga Njomza Kallaba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Njomza Kallaba:


Komente 0