A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Njomza Mezini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Njomza Mezini është një këngëtare e njohur. Në Gusht 2008, Njomza Mezini merr pjesë në Zambaku i Prizrenit 2008 me këngën "Stinë Zambakësh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Artan Mezini (Arti Rec)

E bija e

Milaim Mezinit

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dalina

Edona Reshitaj

Shpresa

Erinda Dhima

Pegi Xhani

Lina

Jorida Zaimaj

Arjela Krasniqi

Liliana Kanina

Enkela Bisha


Tags: Njomza Mezini, Njomza Mejsinu, Njomeza Mejsinu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019