Më mbaj mend (për 1 muaj)

No I.D.

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: No I.D. është një këngëtar. Eksperienca e pare ne muzike vjen ne vitin 2010 solo pastaj ne vitin 2011 promovoj kengen "Si Adrenalin" ne bashkepunim dhe filloj te komponoj shum këng tjera profesionale te cilat janë në bashkëpunime dhe solo. NO ID eshte Pjesë e grupit AB Clicka....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: No I.D.

Komente 0