A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Noliman

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  46
  • Vendlindja:
  • Suhareke 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Noliman është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ka lindur ne Suhareke me prejardhje nga Gjakova, jeton ne Suharek dhe eshte ne studime ne Prishtine. Eshte marr me muzike hip-hop dhe rap me heret. Tani do e hedh ne shitje MixTapen "Rapology", ku do kete bashkpunime. Ka pasur kontrat te nenshkruar me studion Au Records dhe ka qënë pjese e Grupit Au (Armata Ujqve) me herët ky Grup quhej G.P.S. Ka pasur shumë bashkëpunime me rreperin dhe producentin e njohur nga Prizreni BiG WoLF. Tani Eshte antar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Ish-Anëtar i labelit

AU Records

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Diku Ne Jug (2014)


» Dërgo Një Këngë »

Tung Tung
Salut (Diku N Jug)
Rrug E Ftoht
Next Level
Diku N'jug
XXX
This Is La Familia
My Turn

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Alidema

Ediz Tuna

Blasta

Real Mc

Dardan Osmanollaj

Bonsaton

Overking

L-Street

SL

Taste 2


Tags: Noliman, Nolian, No-One, No One, Nolian Danqeli, Nolian Otr

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019