Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nolian - Salut (Diku N Jug) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


murder murder nolian
OTR bad man
Zinizin the king
woke like a champion
ref:
salut salut
murder murder nolian
salut salut
OTR bad man
salut salut
la familia under run
o to the r coni treshat nalt
Noliman
Publikimi: 22/09/2014


Nolian - Salut (Diku N Jug)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Salut (Diku N Jug)".
3. Video është e këngës "Salut (Diku N Jug)", por nuk këndohet nga Nolian.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noliman:


Komente 0