Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

No Trust

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: No Trust është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Në Nëntor 2003, No Trust marrin pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Lufto". Në Maj 2004, No Trust marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Dua Te Jem". Në Shtator 2004, No Trust marrin pjesë në Mikrofoni I Artë 2004 me këngën "Mendoj Per Ty". Në Prill 2005, No Trust marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Sa Bukur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Armagedon

Afer

Gat

Empty

Edgh-On

Metamorf

Unit Band

Sfinks

Megahertz

P.E.Z


Tags: No Trust

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet