Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noga - I Pa Ndalshem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Pa Ndalshem".
3. Video është e këngës "I Pa Ndalshem", por nuk këndohet nga Noga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noga - I Pa Ndalshem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

13/04/2012

2012-04-13T17:09:19+00:00Krejt vin vin vin,zonin kur ma nijn
mitrovic gilan gjakov prizeren prishtin
krejt emnin ma din
respekt per krejt ata,qe per mu shprehin dashnin
A po don hip hopnese du e boj nonstop
krejt e din qe kom lek qdo kong e boj me spot
skom nevoj per sponzora se sponzor jom vet qe keni nevoj
vi jav blej krejtve bothen cash i dini kto sene ma mir edhe vet
i bi senet e mira e verteton kur e nin
ma kan inati se qa bi un tjert sun e bijn
amig kom aftsi jom i lindur me bo muzik
e boj veq perveti,jo nuk e boj si reperat e tjer me shit
fuck you spo ma nin njerzt qa thojn
dikush e bon ma mir pun e madhe le te bon
se sjum hi un n kit qim nane me bo gara po me ju dhan krejtve KARA
kqyri veq mja thy vetit jo sjom i hekrit
nese mdel perpara i kom njerzt qe t hekin
hiq nuk tvesin jo hiq nuk t presin
njerzt si un jon t rrall eh t rrallt legenda mesin
Noga Maje ne men kurr ska mu nal veq fillimin je ka e sheh
kqyrem qa boj un sot e mos kqyr qa kom bo dje
e feeli muziken mrena si femnat emrin tem
cila cila qdo e dyta emnin ma permen o man
per qata ty edhe t dhem se qka kom bo un per 1 vjet ju skini mujt
krejt estrada mu bo bashk mi bo per 20 vjet kshtuqe veq muni mem percjell
ne internet i kom veq 16 vjet qaq shum qe ju kom lan pa men po ju dokna qe
jom hi n'kit art qe 50 vjet - E Kom
perdetyr krejt ata qe mkan pru deri qitu mi permen po spo kom nevoj mi cek me emra se i dini
kush jon krejt me ren skom mu nal deri sa mrrij n maje kshtuqe tanve jav kom vertetu qito dite edhe
kangen me lil wayne kom me jav pru se so bashkpunim me Ryva Kajtazin meniher me publiku he he
gjuma beatin ta myti edhe hitin 3


Më Shumë Këngë Nga Noga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet