Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Noga - Baby  (Feat. Valmir Mjaki)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Valmir Mjaki

02/03/2014

2014-03-02T07:44:56+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Baby" kënduar nga Noga.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Don Xhoni - Baby

Baby baby baby tu po t du
Baby baby baby vec ti je per mu like
Dridhe dridhe se cashtu po du
Ti i man 100 + des per mu
Baby du met pas kur ti boj 1 mil
I kom pas 100 po kurr si ti njo
Baby baby baby like tu pot du tu pot du met marr per gru
Baby baby baby tu po t du
Baby baby baby vec ti je per mu like
Dridhe dridhe se cashtu po du
Ti i man 100 + des per mu

Lej inatin go shawty
Ti e din qe t kom pas i pari
Mos fol llafe t kota hajde party
Injoro at far klloshari
Biznes po foli biznes
Tash mi ni private i like tu pi kanabis
Dy telefona man it s not your bisnes
Loqka m thirri n tel po un spo di kurgjo hic
Ajo pom don
Cekjo m rrespekton
Ajo po ma han
E cekjo tjetra m dashuron
Nese ni her t thom
Fjalen nese se ngon
Nese tenton
T ** te ton
Busy busy gyal po m thir hajde n party
Ajo o latina hypi me ni rari
Jam young,ama s’ka gajle shawty!
E din qe ma mir se un s gjen asnanji
Baby baby baby ty po tdu baby baby baby veq ti je per mu like
dridhe dridhe dridhe se qashtu po tdu ti i man 100 +des per mu
Baby du met pas kur ti boj 1 mil
I kom pas 100 po kurr si ti njo
Baby baby baby like tu pot du tu pot du met marr per gru
Baby baby baby tu po t du
Baby baby baby vec ti je per mu like
Dridhe dridhe se cashtu po du
Ti i man 100 + des per mu

Like rra ta ta ta
Pi ni po cka cka cka
Kjo loqka don mem pas ngat
Po un jam me gang bro bro bro
Ajo s ka qejf bling bling bling
Une n Tokio me to tash bashk n pushim
Ahh heke punen s jam tu bo aktrim
Se ti po ma nal dhimten si vitamin
Tripi o cool + pot thirri mama
Gjeneza e fmis tem
Ka mu nis dikun n Bahamas
F** ata fake shit
Hajde per me qaf
Puci puci don xhoni ma shum asht gati
Baby du met pas kur ti boj 1 mil
I kom pas 100 po kurr si ti njo
Baby baby baby tu po t du
Baby baby baby vec ti je per mu like
Dridhe dridhe se cashtu po du
Ti i man 100 + des per mu
Baby baby baby like tu pot du tu pot du met marr per gru
Baby baby baby tu po t du
Baby baby baby vec ti je per mu like
Dridhe dridhe se cashtu po du
Ti i man 100 + des per mu

Mozzik - Baby

Ich weiß, du weißt, ich mach nur Spaß mit dir
Du, Baby, du bist so nice
Ich bin ehrlich zu dir, Baby, dein Blick
Ist so heiß wie ein Vulcano, Baby, im Prada-Kleid
Es passt zu den Nikes, uh, Baby, Baby, Baby

Mein' Hand auf dei'm Arsch, passt gut, ja so Du bist so schön, wie gemalt – Picasso
Oh, na-no, na-no, komm mit mir, wir gehen shoppen in Milano (In Milano)
In Milano (In Milano)
Ich kauf dir deine Alexander McQueens, geb dir alle meine Spotify-Streams
Mozzik erfüllt deine Dreams, im Privatjet bis Berlin

Konto, full, full, full, full, full
Eins-Null-Null-Null-Null-Null-Null
Null-Null-Null-Null-Null
Full, full, full, full, full, full, full

Konto, full, full, full, full, full
Eins-Null-Null-Null-Null-Null-Null
Eins-Null-Null-Null-Null-Null-Null
Null-Null-Null-Null-Null

Ich weiß, du weißt, ich mach nur Spaß mit dir
Du, Baby, du bist so nice
Ich bin ehrlich zu dir, Baby, dein Blick
Ist so heiß wie ein Vulcano, Baby, im Prada-Kleid
Es passt zu den Nikes, uh, Baby, Baby, Baby

(Uh, Baby, Baby, Baby)
(Uh, Baby, Baby, Baby)

Duffle – Dior, dein Duft ist so
Flieg nach New York Kauf Louis Vuitton nur für dich
Du bist crazy wie du tanzt
Dein Ass macht bam, bam, bam
Du bringst mich um mein' Verstand
Wie Rihanna und bam, bam
Baby, küss mich, wie war dein Name nochmal?
Sag mir, bist du in? Gib mir Signal
Bin brutal, gebe Gas voll
Mit Deutschrap geh ich jetzt Gold
Mama und Papa sind beide stolz
Mein Steuerberater zeigt meine Fendi-Bag

Konto, full, full, full, full, full
Eins-Null-Null-Null-Null-Null-Null
Null-Null-Null-Null-Null
Full, full, full, full, full, full, full

Konto, full, full, full, full, full
Eins-Null-Null-Null-Null-Null-Null
Eins-Null-Null-Null-Null-Null-Null
Null-Null-Null-Null-Null

Ich weiß, du weißt, ich mach nur Spaß mit dir
Du, Baby, du bist so nice
Ich bin ehrlich zu dir, Baby, dein Blick
Ist so heiß wie ein Vulcano, Baby, im Prada-Kleid
Es passt zu den Nikes, uh, Baby, Baby, Baby

Du weißt, ich mach nur Spaß mit dir
Du, Baby, du bist so nice
Ich bin ehrlich zu dir, Baby, dein Blick
Ist so heiß wie ein Vulcano, Baby, im Prada-Kleid
Es passt zu den Nikes, uh, Baby, Baby, Baby.
Unë e di, ju e dini, unë jam vetëm shaka me ju
Ti, bebe, je shumë e bukur
Unë jam i sinqertë me ty, bebe, pamja jote
Asshtë po aq e nxehtë sa një Vulcano, bebe, me një fustan Prada
I përshtatet Nikes, uh, bebe, bebe, bebe

Dora ime në gomarin tuaj përshtatet mirë, po ju jeni aq e bukur sa pikturuar - Picasso
Oh, na-jo, na-jo, ejani me mua, ne bëjmë pazar në Milano (Në Milano)
Në Milano (Në Milano)
Unë do t'ju blej Alexander McQueens tuaj, do t'ju jap të gjitha rrjedhjet e mia Spotify
Mozzik përmbush ëndrrat e tua, në një avion privat për në Berlin

Llogari, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë
Një zero zero zero zero zero zero
Zero-zero-zero-zero-zero
E plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë

Llogari, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë
Një zero zero zero zero zero zero
Një zero zero zero zero zero zero
Zero-zero-zero-zero-zero

Unë e di, ju e dini, unë jam vetëm shaka me ju
Ti, bebe, je shumë e bukur
Unë jam i sinqertë me ty, bebe, pamja jote
Asshtë po aq e nxehtë sa një Vulcano, bebe, me një fustan Prada
I përshtatet Nikes, uh, bebe, bebe, bebe

(Uh, bebe, bebe, bebe)
(Uh, bebe, bebe, bebe)

Duffle - Dior, aroma juaj është e tillë
Fluturoni për në New York Bleni Louis Vuitton vetëm për ju
Ju jeni çmendur ndërsa vallëzoni
Aksi juaj bën bam, bam, bam
Ti po më vret
Si Rihanna dhe bam, bam
Foshnja më puth, si ishte emri yt përsëri?
Më thuaj a je brenda Më jep një sinjal
Unë jam brutal, shkoj me mbytje të plotë
Me Deutschrap do të ar tani
Mami dhe babi janë të dy krenarë
Kontabilisti im tregon çantën time të Fendi

Llogari, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë
Një zero zero zero zero zero zero
Zero-zero-zero-zero-zero
E plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë

Llogari, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë, e plotë
Një zero zero zero zero zero zero
Një zero zero zero zero zero zero
Zero-zero-zero-zero-zero

Unë e di, ju e dini, unë jam vetëm shaka me ju
Ti, bebe, je shumë e bukur
Unë jam i sinqertë me ty, bebe, pamja jote
Asshtë po aq e nxehtë sa një Vulcano, bebe, me një fustan Prada
I përshtatet Nikes, uh, bebe, bebe, foshnjë

Ti e di që po tallem me ty
Ti, bebe, je shumë e bukur
Unë jam i sinqertë me ty, bebe, pamja jote
Asshtë po aq e nxehtë sa një Vulcano, bebe, me një fustan Prada
I përshtatet Nikes, uh, bebe, bebe, bebe

Regjep Veliu - Baby

Ref:X2
Zemer, ti mke bo per vete
Trego se me qmende
Me thuaj te duu
Zemer pse po rrin ne heshtje
Ndoshta me dy mendje
Trego se me qmende
Me ty kom ra n'dashni
Si t'ja boj nuk e di
Gabum gabum bejbii
Trurin ma ke iik

Oo bejbi hajde hajde pak ma ngat
Oo bejbi veq me ty po du me kon
Oo bejbi hajde hajde pak ma ngat
Oo bejbi veq me ty po du me kon

(Oo bejbi hajde hajde pak ma ngat
Oo bejbi veq me ty po du me kon
Oo bejbi hajde hajde pak ma ngat
Oo bejbi veq me ty po du me kon)

Oo bejbi hajde hajde pak ma ngat
Oo bejbi veq me ty po du me kon
Oo bejbi hajde hajde pak ma ngat
Oo bejbi veq me ty po du me kon

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Noga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet