A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  9783
  • Vendlindja:
  • Sukth (Durres) 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Noizy është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertetë Rigels Rajku, por njihet nga te gjithe si Noizy. Ka nenshkruar konkrate me kompanine e famshme "Universal Music" dhe tashmë Noizy është bërë një nga artistët më të paguar ne trevat shqiptare. Ka shumë stil më ndryshe se cfarë është dëgjuar deri tani në historinë e RAP`it shqiptar. Sot ka shumë miq te njohur si aktori Blerim Destani, Xhevdet Jashari, MC Kresha e DUDA, por per Noizy-n nuk ka qene gjithmone kaq fushe dhe lule sa eshte...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

(0) 🆕

Lider i labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Twiter

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Zin City (2017)

The Hardest In The Market (2014)

The Leader (2014)

Do You Remember Me? (2012)

Living Your Dream (2011)

Most Wanted (Mixtape) (2010)

Pak Me Ndryshe (2009)


» Dërgo Një Këngë »

Mbreteresha Ime
Bora
Je Gjithçka
Gjuha E Kampionit
Flight Mode
30 Vet
100 Kile
Grande
A Te Kujtohet
Ke Ngju Per Mu


Përkthime (19)


Artistë Të Ngjashëm:

Big Basta

Stresi

Skivi

Elinel

Kid Gashi (G4shi)

D.U.D.A.

Action Bronson

Getinjo

Ledri Vula

Majk


Tags: Noizy, Noisy, Otr, O.T.R, O.T.R., No1zy, Nojzi, Noyzi, Nojzy

Noizy në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018