Noizy

Ja Me Cilat Nga Këngëtaret E Estradës Ka Fjetur

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-03-2016]
Reperi i njohur Noizy ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin "6 ditë pa Ernalin" ku ndër të tjerash ka bërë edhe një skub televiziz duke bërë të ditur kështu femrat e estradës me të cilat ka fjetur.

Ernali kishte progrmuar në një ekran fotot e disa prej këngëtareve të estradës dhe nëse me ndonjërën prej tyre Noizy kishte fjetur atëherë ai duhet të pinte 1 gotë alkohol.

Në ekran u shfaqën fotografitë e Encës, Adelina Berisha, Çiljeta, Rozana Radi, Adelina Tahiri, Dafina Zeqiri, Tuna, Kallashi etj.

Kur u zbuluan fotografitë e Adelina Tahirit dhe Tunës, Noizy piu gotën me alkool duke dhënë sinjalin e qartë se me to ka fjetur.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Ja Me Cilat Nga Këngëtaret E Estradës Ka Fjetur


Komente 0