Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Fuck Noizy (Feat. J.R)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  141

je je
Its noizy Un jom kryetari i ksaj kanges
baiiiiiiiii baiiiiiiii de la baiiiiiiiiii o de la baiiiiiiiiii o here we go

REF:2x
eshte bo pak mendje madh (fuck noizy)
rri vec tu pi mall(fuck noizy)
me femra krejt verdall OH OH OH
per cdo kong qe bon asht sikur ban magji

RAP: noizy
hey ca bot mir se ju gjeta,
noizy a.k.a zinjo qendra,
j-r a.k.a junior murdah,
si mbreti i repit shqiptar prezantona,

kam fakte qe flasin jam i papar mor lali,
kshu i themi nga shqipria ca ti bej un vllai,
o puci puci duket se e ka me mua,
he me mo mos me thuj qe te dua,

si te dashur degjues kemi noizy'n ktu perpara,
Ka me veti 50 veta me kapuca edhe me shalla,
i afrohna ma ngat ma ngat e ma ngat,
ja boj pytjen e par "ki ma shum zemer apo fat"?

m'thot kom aq shum zemer sa mezi jam tu mbajt,
dhe i buzqeshi fatit nga pika me e nalt,
E pyta per konkurrenc ja nisi e qeshi,
dhee ma ktheu pytje tha "si menon ti"?

REF:2x
eshte bo pak mendje madh (fuck noizy)
rri vec tu pi mal (fuck noizy)
me femra krejt verdall oooooooo
per cdo kong qe bon o sikur me magji

RAP:J-R
Kush po kalon muzik po ndigjon fuck noizy ntelefon dhe hiqet si i rond,
kujton se na idhnon vertet qe ku jom kush k*** po lyp xhelozon a po na don,
Shoku im hiqesh trim hajt kallxo qysh e bon,
Ndersa un po boj art ti po rrin e belbezon,

ndor per here Kallon motivimi jon.
vjen nga fakti sa tju kemi edhe faktet po tregojn aaa
po shkruj ca boj po flas ca shkruj dhe prap e boj ca flas,
sa here qe ndodhemn'rrugve m'duket i njejti avaz,
vec njerzit po ndryshojne situata ne tnjejten faz,

ket ndryshim vall e bojne qe dicka per me pas,
kta tipa qe urrejn po na bejn te defrejme,
po na bojn te shperthejm se ket RAP kta e lejn,
kur e din qe nuk vlejn kongen nuk ta blen kush ti n'ket loj do kujtohesh sikur puc - LEPURUSH

2x
eshte bo pak mendje madh (fuck noizy)
rri vec tu pi mall (fuck noizy)
me femra krejt verdall oooooooo
cdo kong qe bon o sikur me magji

BRIDGE:
Po ma then po ma then a po ta then ty,
se un e kom shkrujt ket sen pikerisht per ty,
per ty qe mkupton per ty qe po n'gjon,
ky sen dedikim shkon per at qe xhelozon


Ky tekst u dërgua nga ÇoÇi   petritOTRNoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009
Produksioni: Zigzag Rekords


Noizy - Fuck Noizy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fuck Noizy".
3. Video është e këngës "Fuck Noizy", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 13