Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio
Top 200

Noizy - Plot Sene  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

28/02/2011

2011-02-28T11:21:25Qysh i do?
Pse don kallo?
(Dashni nkater an)
Se na kena mrri aty ku sba mo

Ref:
Jena n'top se bashku dit e nat
na po dridhim pe dridhi krejt pa afat
du me kallxu diqka nga jeta jeme prap
se sonte pom kujtohen plot sene

Dashni 4 an Kosov e Shqipni
jam i rritur n'Londer i vetmi djali n'shpi
familja dilke heret shum gjeste ne pishin
ku met shoqnia qe e lash n'shqipni
jam i vram n'fell zemer nga kujtimet e rinis
krejt tjeter jet diku larg tu kum nis
ftyra te reja sisteme t'reja
une kesh mes si zog kur i humb foleja
shkollen pata nisa nga mosha 13 vjeqare
normal si krejt shqiptaret msova krejt fjalet per t'shame
haha edhe mu um vjen me kesh
bile kur m'kujtohet kur 1 nate jam dek tu kesh
rruges tu ec kadale per shpi
diku krejt terr dhe u perplasa met zi(like)
good evening sir
good evening sir yes good evening
do you have any I.D. sir?
what do mean I.D please?
i don't speak good english
i go home and bring this
paper with my pictures,pictures
the paper with my pictures...
I can bring you something than looks like me

Ref:
Jena n'top se bashku dit e nat
na po dridhim pe dridhi krejt pa afat
du me kallxu diqka nga jeta jeme prap
se sonte pom kujtohen plot sene


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa   BigD12   Ngadhn1m1   dak1ng   gimiotr   aldo7
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet