Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Never Forget You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Never Forget You".
3. Video është e këngës "Never Forget You", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Never Forget You  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

21/02/2012

2012-02-21T20:36:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Never Forget You" kënduar nga Noizy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Noizy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mariah Carey. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Reflections of your love
Have come to wither
I thought I'd done my best to memorize
A picture fades of you and I together
I haven't come to terms
With how we said goodbye

Did you really care
Care for me at all
Did you really care
Did you care for me at all

A displaced little girl
Wept years in silence
And whispered wishes you'd materialize
She pressed on night and day
To keep on living
And tried to many ways
To keep her soul alive

Did you really care
Care enough for me
Did you really care
Did you care at all for me

If I'm not quite good enough
Or somehow undeserving of
A mother's love

You could have had the decency
To give me up
Before you gave me life

Don't you even care
Just the slightest bit for me
Cause I really need to feel you cared
Even once upon a time for me
I need to believe, in my heart of hearts, you care for me
I need to understand
Why you left me there so helplessly

Don't you even care
Care at all for me

Reflections of your love
Have come to wither
I thought I'd done my best to memorizeMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet