Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - No Worries  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  507

Këngë e albumit:

"The Leader"

Komente

36 🔥

31/05/2013

2013-05-31T18:29:31+00:00Yeah Yeah Haa Yeah

Come to my block
where they push tons of rock
where the poor dies young
and the richest get f**ked
Where they bust shots
nonstop all day long
see you can bring who you want cuz
I really dont have
No Worries
No Worries
No Worries
No Worries

Come to my Block
Where they push tons of rock
Where the poor dies young
And the richest get f**ked
Where they bust shots
Nonstop all day long
see You can bring who you want
Cuz i really dont have

No Worries
No Worries
No Worries
No Worries

Mirësevini n'lagjen Tonë Knej nga ne i Thojna Block
I sheh fmijet neper rrug e neper Cepa Tu Shit Drog
Mister Governor t'Q*fsha ty Edhe Sistemin
Sepse Knej nga Lagjja Jon nuk ka Buke me fry dhe Belin
Mister Governor knej kah lagjja jon ka dhe Vetvrasje
Jane shume te pa pune edhe familjen e humbasin
Ti se din kte as st'intereson as ste hyn ne pune
Per ty eshte Një Karrige e Per Mu Eshte Një Ditë Ma Shume

YOU CAN

Come to my Block
Where they push tons of rock
Where the poor dies young
And the richest get f**ked
Where they bust shots
Nonstop all day long
see You can bring who you want
Cuz i really dont have
No Worries
No Worries
No Worries
No Worries

Nëse m'pyet Per Situaten Te Tregoj Se Si Eshte Gjendja
Me t'thon drejten doren n'zemer m'duket prap si Kohët e vjetra
Korrupsion ka pa fund per dit ka vrasje n'rrug
Ju Jeni Ne Krye t'Shtetit Na Shembull Marrim Nga Ju
Thoni Se Jeni Pa Gabime Shteti Punon Me Ligje
Nese Ligjet Respektohet Pse Po Vritet Policia
Ligji Vet s'respektohet nga Vet Ju Shteteroret
Ligjet qe i veni ju, ju ligjet i thyni paret

YOU CAN
Come to my Block
Where they push tons of rock
Where the poor dies young
And the richest get f**ked
Where they bust shots
Nonstop all day long
see You can bring who you want
Cuz i really dont have
No Worries
No Worries
No Worries
No Worries

No Worries!
No Worries!
No Worries!
No Worries!
No Worries!
no worries!
no worries!
no worries!!


Ky tekst u dërgua nga  ALDOooo   lindiotr13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet