A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy - Kur Shprehem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  90

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/11/2013

2013-11-26T20:10:14

Këngë e albumit:

"The Leader"


YEAH! LOOK...
OK I'LL MAKE SURE YOU MURDER THIS MOTHERFUCKER
LOOK!

KUDO QE SHKELI
THOJN SE ERDH
TERRORI I NATES

EMRIN E KOM
NOIZY
SHOKI BONI T`FALA
PLAKES

SILLEM ME TIPA QE DUAN TRRIN
ANONIMA
SHQIPE NE NUK M`BAHEMI
VETEM NGA MUZIKA

YEAH THAT COCA
DRIVE TO LOCO
COLOMBIA
TO
LONDON
PARE QAQ SHUM
NDIHNA SIKUR ME KAN MOUNTIAN

FUCK THEM
FUCK THEM
KREJT THONI
FUCK THEM

ATO E SHOHIN N`FILMA
NA E LUJM ME TONELAT FAM

GRUPI MA I KERKUM NGA
SCOTLAND YARD
MUNDESH ME PYT KON DUSH
FROM DEM
LONDON GUYS

52 MBI SHPATLLA
SHQIPET BAJN MASAKRA
JU 52 CENT SUN I BONI
E LE PARE ME THASA

ATA PO BAHEN SI LUGATA
NIHER PO DALIN NIHER PO ZHDUKEN
UN KAM ARDH ME PRISH KARRIERA BITCH
E JO ME TA SHTI TUTEN
DO THOJN POT SHOH PERMAS
UNE I KOM KALU 100 HER

SE KY
6.3 AMG
PO LYP FERR

SA HER QE HY N`BEAT
THOJN SE HYRI JASHT TOKSORI
GJITHQKA DEL NGA ZEMRA SHQIPE
NUK BOJ GJO NGA ZORI

KUDO QE SHKELI
BOHET VENI
KATASTROF

ZDI PSE U TUTE P!*+N%NE
VEQ MORA HOV

NA NUK MARRUM ME QIRA
VEQ ME I ZBUKURU KLIPAT
NA I BLEJM KUR T`NA COHET
SE ASHTU NA THOJN XHEPAT
KENA FAKTEPER QA DONI
VEC LYPNI SE KREJT I GJENI

IM`A
FUCKING
MILLI$NAIRE
JU KREJT SA UNE NUK VLENI

JAM 100% I SIGURT
NVET VETIN DHE GRUPIN TEM
NA NUK JENA SI JU KURVA
QE SJU ZEN VENI VEN
KENA FORC POTENCIAL
MUZIKA JON OSHT ABNORMAL

A E KE PA
QYSH RRSHQETHET TRRUPI
KUR E N`GJON
MUZIKEN TEM

SEPSE FOLI REALITETIN
DHE NUK DI TE SHPREHEM NDRYSHE

PER RAP
KAM DAL I PARI
PREJ ALBUMIT
PAK MA NDRYSHE

MA I KERKUMI
UN JETOJ NE ENDRRAT E TUA
NESE TE KUJTOHEM UN
UN UDHEHEQI KU KA TURMA

GUNZ UP
I AM THE HARDEST IN THE MARKET
U DONT WANNA BE MY TRAGET
KENA
32`SHA

UNE SJAM
STAR
BITCH
UNE JOM
GALAXI

JU JENI KLYSHA T`VEGJEL
ME LUAN DONI ME U SHTY
ZDI SE KUSH JA KA FRYMZU
JU TFORTIN ME BA ME MU
VEC AT DIT KUR T`SHIHNA BASHK
TA SHOFIM KUSH KA ME TNIMU

UNE SJAM
STAR
BITCH
UNE JOM
GALAXI

JU JENI KLYSHA T`VEGJEL
ME LUAN DONI MU SHTY
ZDI SE KUSH JU KA FRYMZU
JU T`FORTIN ME BA ME MU
VEC AT DIT KUR T`SHINA BASHK
TA SHOFIM KUSH KA ME T`NIMU

FUCK`EM KUSH SE DIN
FUCK `EM ALL PER SIGURIM
UN SJU JAPI MOLL ME HELM
UNE T`JAPI EXPLODIM

SO NEVOJA PER REKLAMA
KREJT SENET I KAN PA

KU
MILLI$NATTT
KERCASIN -PREJ TOKE -N`HAVA

FUCK`EM KUSH SE DIN
FUCK`EM ALL PER SIGURIM
UN SJU JAPI MOLL ME HELM
UN T`JAPI EXPLODIM

SO NEVOJA PER REKLAMA
KREJT SENET I KAN PA

KU
MILLI$NATTT
KERCASIN -PREJ TOKE -N`HAVA


(REF 2)
O.T.R
F O R L I F E
SHTINE N`KRY
MADAFAKA

GUNZ UP
I AM THE HARDEST IN THE MARKET
U DONT WANNA BE MY TRAGET
KENA
32`SHA


Ky tekst u dërgua nga ArLiNd OTRKartolina (1)

2019-01-16 15:31:30
SEPSE FOLI
REALITETIN
DHE NUK DI
TË SHPREHEM
NDRYSHE

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019