Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio
Top 200

Noizy - Komplet Ca Kam Fol  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  104

Komente

9 🔥

08/11/2014

2014-11-08T16:08:49Ca Folni Neper Dhom
Me Mu S'Ka
Krahasime
Ju Folni Krejt Per
Filma Une Foli Per Jeten Time
I Rritem Larg Shqipenies Pa Mbeshtetjen E Asnjonit
Tash Ju Po M'Boni Gangsta Jeni Rrit Si N'Mes Dhjamit
Une S'Jam Artist Jam 1 Djal I Talentum
Perdor Muziken N'Vend Se Me Perdor Dhune
I Falem Zotit Per Talentin Qe M'Dhuroi
Dhe Mundohem Me Bo Mire Per Krejt Ata Qe Kan Nevoje
Besom Kjo S'Do T'Thot Qe Jom I Bute Nga Natyra
Kshu Qe Mos M'Provoko N'Rast Se S'Do T'I Fiki Ngjyrat
Jam Perball ne Ket Jete Me 1 Trilion Pengesa
Vij Prej Qasaj Lagje Ku Gjen Trupa Neper Kthesa
Gjen Njerz Pa Shpresa S'Dihet Ca Sjell E Nesermja
Kur M'Bani Ju Presion M'Dukeni Krejt Si Kunja SHkrepsa
S'Kam Sen N'Ket Jete Veq shoqnin E Vertete
Ata Qe M'Kane Tradhtu E Kane Gjet Rrugen E Vet ADIJOOS
Kam Bo Gjithqka Tu Ja Nis Prej Zero-s
Jeta Rruges Shumzim Me Zero
Kam Provu Krejt N'Ket Jete Besom Qe S'Jane Veq Llafe
Kam Shit Droge Kam Vjedh Jam Rreh Edhe Per Pare
S'Jam Tu U Mburr Se S'Esht Diqka Me U Mburr
Thjesht Po Fol Per Jeten Teme Come And Walk In My Shoes
Shoh Plot Rrepera Fallco Qe Sot I Mban Estrada
Folin Per Alltia Dhe N'Xhep Mbajne Cokollata
Folin Per Kohen E Shtira Kohet E Varfra
Ca K**IN Je Tu Fol Ty T'I ka Plotsu Krejt Baba
Voglusha T'Vegjel Keni Buzen Hala Me Qumesht
Knej Ka Zona Jone Edhe Fmia T'Vret Rruges
Nuk I Vej Shum Fajet Atyne Qe Nuk I Dojn Rreperat
Se Tulifar Viktima Neve Na I Ka Ul Vlerat
Krejt Po Dun Me U Bo Rrepista
Dun Me Dal Neper Revista
Hekin Vetllat Lyjn Syte Like... Ua Me Rafte Pika
Ngjo Ktu Shoki Ato Nuk Jan Rrepera
Ose S'Jan Rrepista Si I Thojn Nga Ne Shqipnia
Ato Jane Disa Viktima Qe Lidhin Nja 2-3 Rima
N'Mikrofon Bojn Si Horra N'Jet T'Perditshme Jane Si Krimba
Bota Jone Nuk Esht Aq Bote E Vogel
T'Pakten Fol Per Veten Time seper Tjeret S'E Vras Koken
Nese Sheh Me Kujdes Kjo Nuk Ishte Rastesi
Krejt Suksesin Qe Arrita Ishte Plot Me Veshtiresi
Do Kengetar T'Muzikes Leht I Ngjova Duke Bo Debat
Njoni M'Kish Permen Tu Thon Qe NOIZY S'Bon Art
Ai Tjetri N'Kenge Magjike Thote qe NOIZY Ble Klikimet
Une Me Buzeqeshje I Thom Boni Testimet!
A i Kom 500 Mije Fansa Ne 1 Faqe Te Facebook-ut
Sa Here Qe Qes Konge Interneti Bohet Turbull
Nese Krejt E Ngjojn 1 Here Do T'Thot 500 Mije Klikime
Nese Krejt E Bojn Replay Tash Vete Llogarite AH
Ku Po T'Dhem?
Ku Po T'Dhem?
Ku Po T'Dhem?
Kam Ton Rinin Mbas Veti Fmia Jot Esht Fansi jem HUH HUH
Apo ke harru at sen se nuk tvi mo as nspektakel tash ti nuk vlen!
Le Ta Marri Vesh Kush S'e Din
Jam Ktu Per 1 Qellim
Ma T'Fortit Jane Me Mu Ti Minus Une Shumzim
Nuk Kam Kohe Me U Mburr As Neva Me U Marr Me Ju
Kam Qellimin Per Me Mbrri Ku Shqipja S'Ka Mujt Me Shku
Kam Fansa Me Miliona Dove Iu Vjen Inati
Une Vete I Bona Ti Po Vjen I Dashke Gati
Lil'Pussy Ku Mendon Se Je Tu Shku?
Jam Mbret I Muzikes Jam Mbret Edhe N'Rruge
Mos M'Bo T'Pres N'Terr Edhe Dritat Ti Shuki
Veq Blici TT-s Dhe Buzeqeshja E Fundit
Je Me Fat Qe S'Jam Njeri Qe I Bi Kujt N'qafe
Veq Pres Dhe Duroj , Dei Kur S'Ba Mo
Masnaj Lcoj Edhe Lcoj Deri Kur S'Ka Mo
Ma Mir T'Qaje Nona Jote Se E Imja Mor Vlla
Lil'Pussy Ku Mendon Se Je Tu Shku?
M'Le T'Boj Muzike Une T'Lo Me Jetu
Une T'Lo Me Jetu
Une T'Lo Me Jetu
Une T'Lo Me Jetu


Ky tekst u dërgua nga Adisa Halimi
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet