Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Noizy - Ju Njoh Mir  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  71

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/04/2016

2016-04-22T15:29:06

Këngë e albumit:

"Zin City"
Ju njoh mir
Ju e dini se ju njoh Mir,
Ata filmat e juja kishe pidh none?
ju e dini se ju njoh mir
Jeni krejt njejt shqipe jeni krejt njejt,
Erdha me ju zgju se jeni kon fjet,
Por dije se nuk o leht,
Se zini ktu dhe ktu ka me kon nxet,
Plot zerro ju shumzoj me plot zerro,
Vec meno ca kam bo nuk osht kurgjo,
Zdu ndihm as nuk mvyn bashkpunim,
Vec mduhet 1 beat dhe at kthej n'super hit,
Ku jan hup krejt rreperat me bole,
Prej rrepit u bon popullore,
Komercial komercial komercial,
Pervec nesh kallxom kush esht real?
Ju njoh mir
Ju e dini se ju njoh Mir,
Ata lajkat e juja kishe pidh none?
Ju e dini se ju njoh mir
So problem - sekreti I jone do te ngelet mes nesh,
Se Jeni krejt femna dhe boni si tkeq,
Keni rrena vec rrena plasa tu kesh,
Kur ta boj me sy so problem rri i qet,

Msova si tbohem ma I miri prej krejtve
Harrova me msu se qysh mu nal,
A ndoshta se un kam per ca me fol?
E kta tjert jan shteru when I came around,

Ka talenta nga goja pa vepra,
Plot rrena t'shkrujt naper letraa,
Plot bukurosha i zu lemza,
- dul e verteta.
Kallxom dicka qe ska tboj me party,
Kallxom dicka qe ska tboj me femna,
Kallxom dicka nga jeta jote,
Jeta jote esht e mushme me rrena,
Bota juj per muzik esht e vogel,
Ju boni rrep ca shifni n'onderr,
Dhe krejt ata qe ju besojn ju,
Kapaciteti tyne - esht shum i lodhun
Ju njoh Mir
Ju e din se ju njoh Mir,
Me selicin reper jam taku diqysh dhe ju e dini shum mir,
Ju njoh Mir
Ju e din se ju njoh Mir,
Me selicin reper jam taku diqysh dhe ju e dini shum mir,
Kingzin, Kingmoney, Kingin
Shkelqej qash shum sikur kam emrin Shkelqim


Ky tekst u dërgua nga Emanuel HetiKartolina (2)

2018-07-26 08:45:11
Dhe krejt ata qe ju
besojn ju,
Kapaciteti tyne
esht shum i lodhun
2018-06-02 12:50:13
Kingzin, Kingmoney, Kingin

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet