Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - The Baddest Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  310

Zini zin - ot to the r
Eci tu Qesh Sikur tjer mo nuk ka ,
Eci me Pesh se Ktyne se ju ra,
Kurora nkrye u sa Hije Mka,

Ref X2:
Emri par Noizy
Mbiemri the finnest
Biografia fucked up
You should Call me the Baddest

Emri par Noizy
Mbiemri the finest
Biografia Fucked up
call me the Baddest
Erdha prej nentoke
Drejt siperfaqes
Si bomb atomike shpertheva moj naqe
Tash ka vec heshtje
Njerz plot me smundje
Nga muzika jon, ne momentim ku e cum ne
Keta rrepera tjer jan tu vujt nga pervoja
Un me buzqeshje i thom mbani pasojat
Boj kataklisma sa her qes albume
Nton shqiptarin jena grupi ma i kerkum ne
Smunesh me e pa ather quje veten Qorr
Se suksesi eshte i joni OTR deri n'vorr

Jeni krejt te klonume,ju kopjoni njoni tjetrin
Kurse na bojna hite prandaj na thirrin mbretrit
like 1 minut heshtje per kta rrepera lecke
Ju rrezojm nga skena si gjethet kur bin mbas vjeshte

Ref X2:
Emri par Noizy
Mbiemri the finnest
Biografia fucked up
You should call me the Baddest

Keta harrun ca bona
Sdi a po t'kujtona
Jam pak me ndryshe
por i njejti si fillova
Vrullin sun ma nalin
Kush ma nali vrullin
Gazin deri n'fyt
Keta ma njofin trunin
Nihet zhurma prej larg
When I come throw
King zin vjen ketu
Tell me what you gonna do
anyways Mos mboni kot zhurm
Bring anyone,anyone to

Po dehesh,
Mos fol shum se po vrehesh
Se po thu dicka pahiri
Dhe pastaj nuk i dihet
Shakat e teprume
Muhabete tkonsumume
Ska koh per me harxhu
se kohen e kam shume t'cmume

Ref X2:
Emri par Noizy
Mbiemri the finnest
Biografia fucked up
You should call me the Baddest

One time for the real dons
One time for the real bitches
One time for my whole city
I am get it I am get it

Oh god,domethon
Haj shpejt
dhe flej pak
Punoj shume
S'mundesh me mkap
Cunat jan on the grind 24/7
Nese cunat s'kan perfitime
cunat st'lejn rehat
Sdu pak du shume
Du qaq shume sa ti nuk mund
plus e kom rrethin e gjon
dhe t'rrethit krejt m'dun
un da hustle mode se kshu kerkon sistemi
I Hustle hard po kundra sistemit
Jam siper benzit
do po thojn siper shtetit
Ti m'kerkon n'toke
Une jam si per qytetit
Fuck a hater
See you Later
S'kam koh per ju
se mendjen e kom te paper

Money Team
Ref X2:
Emri par Noizy
Mbiemri the finnest
Biografia fucked up
You should call me the Baddest


Ky tekst u dërgua nga Sandrinoo   ennagolliNoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/05/2016


Noizy - The Baddest
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Baddest".
3. Video është e këngës "The Baddest", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

0
0
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 3