A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Noizy - Xhelozi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/01/2017

2017-01-09T15:20:41

Digje yeah.
O.T.R member,
sa shkelqen kurora,
jena jena mbreter,
gjithe shqiptarete din'se c'bona,
kalle kalle osht' Noizy ktu'moj nale,
krejt po thon' dicka po kur i shof i dridhen komet'

Xhelozi,urrejtje kundra meje,
suksesi jem s'ka mburrejtje
une tallem,une tallem


Ky tekst u dërgua nga Xhoardo Cevani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019