Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Noizy - 100 Kile  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  736

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/07/2017

2017-07-07T00:00:00

E bardh a jeshile
E bardh a jeshile

[Chorus]
Eci ron si 100 kile
S'bojm transport nen 100 kile
Puna paster nuk ka hile
E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile

Hapeni rrugen se po vjen cunami wow
Cunat e nates sta falin hesapin wow
Na njofin shum mir kta nuk di pse po llapin wow
Sa shpia e jote m'kushton vec sahati
Hapeni rrugen se erdhen rrebelat na me kapuca kto vin me kurdela
Shkojm ne takime takime biznese por prap jam me tuta atletet e zeza
Makinat e zeza (wow) bizneset e zeza (wow)
Gjithmon kam kujdes se me kta nuk i dihet cka esht e verteta
E mushme barreta (wow) bertet kjo e shkreta
Po du po du po du me shku ke kto lepra
Like rrah-ta-ta-ta nihet si Hakuna Matata
Hekri me blica me blica me blica like hajde bojm foto te axha
Puna na shkon krejt persmari
Na e kthejm letren ne ari
Google my name, Google my name thjesht do t'dali kengtari
Por nese ti sheh pak ma thell
Dije n'kto pun jam I pari
Paketat po vin te palosme ne qese ne qese mungon vetem ajri
E bardh a jeshile
100 Kile
E bardh a jeshile

[Chorus]
Eci ron si 100 kile
S'bojm transport nen 100 kile
Puna paster nuk ka hile
E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile

Eci kadale dhe pse me Ferrari
Nese m'ke inat s'mrruhet... you know
Shifem mir se kshu ski me pa ti
I vetmi rreper n'shqiptari qe fjalen e mbajti
M'thirri universali (wow) firmen t'ma marri (wow)
Por nese kontrata nuk o me 7 shifra firmen sta japi
Duhet tu m'bushte dollapi, kishte hapsira dollapi
Zerro mbas zerro mbas zerro mbas zerro u knaq edhe Baçi
Hapa mbas hapa si hapa dollapa
Krejt tu e njek un ket paren nga mrapa
Paret e pista dhe paret e pastra
Paret e holla dhe paret e trasha
E du shum mbretneshen
Dhe Skenderbeun
E du dhe 1 bank n'emer temin tja vej firmen lekut
Milionera kena ondrra miljarderash
Makinat e shpejta avjona private dhe secili anijet e veta
Eurot na vin me paketa, sna i n'xen kuleta
Transportojm me paleta si 53'sha

[Chorus 2x]
Eci ron si 100 kile
S'bojm transport ner 100 kile
Puna paster nuk ka hile
E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile

Eci ron si 100 kile
Eci ron si 100 kile
Eci ron si 100 kile
E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile


Ky tekst u dërgua nga RIGELSAKartolina (9)

2018-06-02 16:48:24
sa shpia jote m'kushton
vec sahati
2018-06-02 16:46:45
Eci kadale dhe pse me Ferrari
U krijua nga fjona karaj 2018-01-31 21:53:38
Hapa mbas hapa si hapa dollapa
Krejt tu e njek un ket paren nga mrapa
Paret e pista dhe paret e pastra
Paret e holla dhe paret e trasha
2018-01-29 09:12:31
E bardh a jeshile
E bardh a jeshile
2018-01-01 12:00:33
Hapeni rrugen sepo vjen cunami
Cunat e nats sta falin hesapin
Na hohin shum mir kta nuk e din pse po llapin
2017-12-03 19:40:05
Eci kadale dhe
pse me ferrari
Nese mke inat smrruhet..
you know
Shifem mir se kshu
ski me pa ti
U krijua nga OTR 4 LIFE 2017-11-25 09:40:16
Eurot na vin me paketa,s'na i nxe kuleta
Trasportojme me paleta si 53'sha
2017-11-04 14:41:09
Eci rend si 100 kile
Puna paster nk ka hile
2017-10-14 22:38:57
Eci ron si 100 kile
S'bojm transport nen 100 kile
Puna paster nuk ka hile
E bardh a jeshile...

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet