Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Ak47  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  332

Komente

Asnjë Koment

29/07/2017

2017-07-28T23:00:00+00:00REF X2
Yeah Im stunting on these f**king bi**hes
She said she f**k me if I keep it secret
All my brothers moving kilos
Empty the clip then we reload

AK-47, AK-47
You ain't no Gangsta I'll send your ass to heaven
You ain't no Badboy I'll send your ass to heaven
Hina ket mes sikur katastrofa mbi natyre
E kom nje Baseball bat ne bagazh do ta prishi ftyren
Tlidhi kom e dur tprej e tshti nfurre
Nuk po tthom mu mburr, e kom ni sen si furre
Thirri dikush alarmin,
Çunat po bojne namin,
Tash shko tash thirre babin
Ose me mire tash thirre mamin
Dije se nuk lujna lojna
Jena cuna nga Londra,
Thash se nuk lujna lojna

REF X2

Yeah Im stunting on these f**king bi**hes
She said she f**k me if I keep it secret
All my brothers moving kilos
Empty the clip then we reload

AK-47, AK-47
You ain't no Gangsta I'll send your ass to heaven
You ain't no Badboy I'll send your ass to heaven
Mrena nclub dawg tu pi Mariuana
Jom i vesht me Gucci, Dolce&Gabbana
Shishet veq po vijne nga kater anet
E kom nje Pjeshk dhe Pjeshket shum i kana
Jom OTR fammmmmm
Na njeh krejt bota
She love the Gang, She love the Gang
U sa shume na dojka
Nuk msova ne history se mu dok f**kin' boring
Por bona history e tash per mu krejt folin
Noizy Noizy Noizy Noizy hah nah Zinjo, Zinjo, Zinjo, Zinjo
Ajo flet per mu sikur i ka ra Telebingo
Ajo flet per mu sikur i ka ra Telebingo

Ref x2
AK-47, AK-47
You ain't no Gangsta I'll send your ass to heaven
You ain't no Badboy I'll send your ass to heaven
Yeah Im stunting on this f**king bi**hes
She said she f**k me if I keep it secret
All my brothers moving kilos
Empty the clip then we reload


Ky tekst u dërgua nga QUSHAKartolina (3)

20
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet