Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Give Me Love Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Chorus:
She give me love I fell over,
No long talk ye she bend over,
She give me love I fell over,
No long talk ye she bend over,

I just get money with the team,
I just get money with the team,
Telefon ring dinga lingalin,
Telefon ring dinga lingalin,

Verse l:
Get money with the team de,
Gyal scream when I’m in there,
Boni be tha nuk dinte,
Po boni be tha nuk dinte,

Gati per aksione,
Cunat japin leksione,
Skena nevoj per Hollanden,
Se cunat rrisin mes Londre,

Sedi ca thojn kto,
Leku vjen pronto,
Tu numru pare while she dancing to azonto,
Piva 1 dopjo edhe 1 dopjo,
Me qe ra fjala ye du me shku dhe n’Tokio,

Krejt shoket I kom hustlers,
Dalim jasht kur vjen nata,
Dhe Kur shihna n’europe,
Pse mendon se çunat perdorin Lyca,

Chorus:
She give me love I fell over,
No long talk ye she bend over,
She give me love I fell over,
No long talk ye she bend over,

I just get money with the team,
I just get money with the team,
Telefon ring dinga lingalin,
Telefon ring dinga lingalin,

Verse ll:
Sa me pelqen kur ti shkon posht,
Ule krejt der sa t’bi n’tok,
Stili ri shum fringo,
Edhe 1 hit si telebingo,

Eci si diablo per rap jam diavolo,
I just wanna f**k but she’s telling me tiamo though,
Sdi se ca mendon zemer une nuk jam mario,
Bitches in my life like that money that come and go,

I just wanna chill back,
O Zemer how you that?
No hard feelings no relation zemer no no we don’t do that,
Ye we straight f**king - you smoke sutting?
Beat that pussy up like me nuh care about nutting,

Chorus:
She give me love I fell over,
No long talk ye she bend over,
She give me love I fell over,
No long talk ye she bend over,

I just get money with the team,
I just get money with the team,
Telefon ring dinga lingalin,
Telefon ring dinga lingalin,
Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/02/2020


Noizy - Give Me Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Give Me Love".
3. Video është e këngës "Give Me Love", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0