Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Florian Marku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  16

Krejt veni krejt veni Marku
Stadiumi stadiumi Marku
Krejt shqipet krejt shqipet Marku
Kampioni i botes Marku
Marku Marku (×13)

Emrin nuk do ta haroni Florin po afrohet kampioni ne kemb po cohet stationi
Shqipja e fort si cikloni
Humbjen ne nuk e njofim
Vec fitore me ndihmen e zotit
Edhe titullin kampion i botes mes shqipnies ne do ta shofim
Duam perkrahjen e gjith Shqiptareve
Krejt shqipet coni duart ne hava bre
Se ky djali na boni krenar ne
S ka bir nane qe mund ta ndale

Jemi Arberesh jemi Ilirian
Kena gjakun e nxeht si nje vullkan
Jena krejt si tigra si luan
Vec nje emer Florian

(KRENAR DHE SHQIPTAR JAM PERJET
JAM BIRI I SHQIPONJES RRITUR vjec
Dije se sun apet
Dije se sun apet
Dije se shqiponja nga lart ty po te prett
Uooo uooo
Kret veni krejt veni Marku
Stadiumi Stadiumi Marku
Krejt shqipet krejt shqipet Marku
Kampioni i botes Marku
Marku Marku Marku Marku Marku

Look
Une kur gjuj sikur gjum bomba
Tu menu per mu esht best boksa
Left right left right in the centre
I will knock you cause I m just greater
Se idollet e mi si Muhamed Ali
Se kur isha qe fmij i thash nje dit do mberij
Nuk mundesh me me rezu se kam zemer luan
Kush do dali perpara do jet shum fatal
Se ne mendjen time un them vec po
Une s di me thon jo
Une s di me bo zo
Une s di me bo lajka
Une s di me bo kot
Un e bej me djerse me gjak dhe me lot

E kam nje parim masi jam nr emigrim
Gjith bota do ta njoh Shqiptarin
Ky nuk esht kujtim
Ky esht nje premtim
Marku mbaje mend emrin tim

Krenar dhe Shqiptar jam perjete
Jam biri i shqiponjes se vertet
Dije se sun apet
Dije se sun apet
Dije se shqiponja nga lart ty po te prett
Uooo uooo
Krejt veni krejt veni Marku
Stadiumi stadiumi Marku
Krejt shqipet krejt shqipet Marku
Kampioni i botes Marku
Marku Marku (×13)


Ky tekst u dërgua nga Sonila Albania foreverNoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/05/2022


Noizy - Florian Marku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Florian Marku".
3. Video është e këngës "Florian Marku", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 1