Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Armand Noka
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Noka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Armand Noka i njohur me emrin e artit (Noka) ka filluar te merret me muzike qe ne moshe te vogel. Noka ka disa bashkepunime me artiste te ndryshem si Gazu, Drama,Kris-t etj. Priten shume gjera te reja nga Noka te cilat jane ne pergatitje e siper. Në Maj 2013, Noka & Drama marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "Shake". Në Tetor 2017, Noka merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "S'ta Fal", në bashkëpunim me Jona....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Lani (Street Thugs)

Don Pine

DiabloMC

Mc Kristi

Princi Rebel (Ani)

Bleks

Scandali

Gyçe

Don E-C

Lugatti


Tags: Noka, Armand Noka

Krijo Një Kartolinë