Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Robi I Shpirtit Tend Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa endrra fshihen tek ky kujtim
Endra te bukura rinore
Jo s’e kuptova asnjehere
Sa e shtrenjte per mua ish dashurija

Nje rob i shpirtit te cmendur u bera une
Gjithesine ne duart e tua lash
Kisha vrare pa dashur shpirtin tim
Kisha vrare te vetmen dashuri

Ne gjoksin tend un koken ta mbeshtes
Te te zgjoj nje shprese nje dashuri
Ne shpirtin tend,oh sa kujtime zgjoj
Ne c’dashuri te te kerkoj ty valle

Refreni :
Dhe zemren time po e deshe merma
Ti s’e kupton pa ty nuk mund te jetoj
Nje cast te vetem dua te jem prane teje
Te t’perqafoj e te te puth me mall
Ne hapesiren krejt te kalter te jetojm
Ku dielli reze arte te na mbuloje
Ku hena e zbehte buzet te na i bashkoje
Te dehem si i cmendur bashke me ty.

Kaluan vite por zemra nuk u tret
Ky mall i shpirtit cdo dite mua me bren
Ne qenjen time e vetme tine je
Nga mendja kurre jo kurre nuk te harrojPublikimi: 17/04/2016


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0


Nonda Kajno - Robi I Shpirtit Tend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Robi I Shpirtit Tend".
3. Video është e këngës "Robi I Shpirtit Tend", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.